Spoštovani starši otrok Vrtca Dobrna Zelene, Bele in Rjave skupine!

Zahvaljujemo se vam za prisotnost na prvem srečanju na daljavo, ki je bilo v ponedeljek, 6. 4. 2020 ob 9.00. Skupaj nas je bilo 33 prisotnih.

Na srečanju smo se dogovorili, da se bomo zopet srečali v torek, 14. 4. 2020, po naslednjem razporedu:

• Bela skupina ob 9.00.
  • Zelena skupina ob 9.30.
  • Rjava skupina ob 10.00.

Potrebujete pametni telefon ali tablico ali računalnik.

Udeleženci: Otroci in strokovni delavci Vrtca Dobrna Zelene, Bele in Rjave skupine.

Vsi ste, danes, v torek, na vaše elektronske naslove prejeli povezavo, s katero boste dostopali do aplikacije. Če kdo od staršev še ni prejel dostopa, se lahko javi na spletni naslov vzgojiteljice (Bela skupina – mojca.krajsek@os-dobrna.si, Zelena skupina – ursa.mastnak@os-dobrna.si, Rjava skupina – suzana.adamic@os-dobrna.si)   ali mu kdo od prejemnikov/udeležencev posreduje dostop.

Veselimo se srečanja,

Strokovni delavci Vrtca Dobrna