Teh 14 dni v maju je bila Zelena skupina malo drugačna. Sestavljali so jo otroci iz Zelene, Bele in Rjave skupine. Ta čas smo preživeli z veliko različnimi dejavnostmi. Veliko smo spoznali, videli in se naučili. Predvsem pa smo uživali, se smejali in zabavali. Tako smo se odločili, da to proslavimo s čajanko. Nabrali smo zelišča, jih posušili in si pripravili čaj z medom. Malico smo si popestrili tako, da smo jabolko narezali na različne kose, sestavili figure in nato slastno pojedli. Želeli smo, da je to posebna čajanka in si izdelali krožnike (podstavke) za pod skodelice. Izdelali smo tudi polže in v njihove hiške položili papirnate serviete. Ob tako dekorirani mizi in pogrinjkih je bilo z veseljem popiti čaj in pojesti jabolčne figure. Dopoldne pa smo zaključili še z gibalnimi igrami z žogo na vrtčevskem igrišču.

Poglejte v galerijo.

Urška, Petra in Katja