Na zadnjem srečanju na daljavo, smo se igrali didaktično igro PINGVIN PINO RAZISKUJE. Otroci so metali kocko in tako je Pino potoval po poljih za toliko, koliko pik je bilo na kocki. Na poti do cilja smo reševali različne naloge. Odgovarjali smo na vprašanja, risali, telovadili, šteli, poimenovali barve, opazovali, sestavljali… Naloge so bile zastavljene tako, da so pokrivala vsa vzgojna področja (gibanje, matematika, jezik, umetnost, narava, družba). Otroci so uspešno premagovali naloge vse do cilja in se ob tem zabavali.

Na enem izmed srečanj smo imeli tudi telovadbo. Najprej smo si razgibali prste, telovadili s plišastimi igračami in ob umirjeni glasbi izvajali sprostitvene in dihalne vaje.

V galeriji si oglejte fotografije telovadbe in družabne igre…

Urška in Katja