Čarobni december je tudi otrokom v beli skupini prinesel veliko igrivosti in iskrice v očeh. Skrivnostnost škratkov jih je vedno znova popeljala v svet domišljije. Okrasili smo si igralnico in garderobo. Izdelali voščilnice, ki smo jih kar po pošti poslali domov in tako spoznali, kaj vse je potrebno, da pošta prispe na pravi naslov. Sejali smo žito, skrbeli zanj in nazadnje so ga otroci odnesli domov. Veliko smo prepevali in plesali, zadnji dan pa smo pripravili tudi kratek nastop za prijatelje. Naredili smo si čokoladne kroglice in jih pojedli na čajanki, ki smo si jo pripravili. Obiskali smo knjižnico in uživali ob poslušanju zgodbe o prijateljstvu, solidarnosti in praznikih. Preživeli smo res lep december poln smeha in iskric v očeh.