Izdelali smo si šopke za krasitev naših garderobnih omaric. Vsakdo izmed otrok je nekaj prispeval h končnemu izdelku. Otroci so rezali, barvali, navijali, lepili in na koncu bili ponosni na pomladno dekoracijo. Vse to v okviru obogatitvene dejavnosti »spretni prstki«. A najbolj okusen del naših obogatitvenih dejavnosti »Mali kuhar« je sledil naslednji dan. Otroci so si pripravili slikopis recepta, preverili vse sestavine, koliko jih potrebujemo in kakšen je postopek. Interes je bil tako velik, da smo se izmenjevali v procesu nastajanja našega bananinega kruha. Med čakanjem na konec peke smo si čas popestrili z reševanjem in barvanjem delovnih listov, ves čas spremljali koliko je ura in ali je že pečeno. Potem smo si nabrali energijo na svežem zraku v gozdu in komaj dočakali kosilo z dodatkom naše okusne sladice, ki jo je takoj zmanjkalo.

Dostopnost