V drugi polovici aprila se nam je pridružilo še nekaj staršev, ki so se vključili v našo skupino in postali del nje.

Mami nam je pomagala pri postavitvi in izvedbi poligona, nad katerim so bili otroci zelo navdušeni. Skupaj z nami je odšla raziskovat okolico vrtca in nam pomagala pri iskanju luž, po katerih so otroci z velikim veseljem skakali in opazovali, kako je voda ob skoku pljuskala naokoli.

Naslednja mami nam je pomagala pri okraševanju lončkov, ki smo jih kasneje uporabili za sajenje vrtnin. Spretno je usmerjala otroke pri lepljenju servietk na lonček in se jim pridružila v kotičkih.

Obisk atija smo popestrili s spoznavanjem in opazovanjem polžka, ki je zjutraj zašel na našo teraso. Pri dejavnostih pa so ga otroci takoj povabili k barvanju cvetov iz jajčnih škatel. Pri igri na prostem pa je skupaj z otroki izdelal nekaj zanimivega.

Mesec april smo zaključili z obiskom mamice. Ta je skupaj z otroki risala, jim brala zgodbice in v pogovoru z njimi izvedela marsikaj zanimivega. Otroci so ji tudi razkazali igralnico in ji razložili pravila in dogovore v vrtcu.

Več pa v galeriji.

Milena in Laura

Dostopnost