Mesec oktober nam je prinesel veliko možnosti za raziskovanje, ustvarjanje in uživanje v jesenskih dogodivščinah. Naša bivanja na prostem so bila vedno zanimiva, četudi je bilo zunaj deževno ali vetrovno. Raziskovati mokro lubje, travo ali lužo je vedno največje veselje. Vse te barve jeseni, med katerimi se skriva tudi naša rjava so otroke navdihnile k opazovanju in ustvarjanju. Spoznavali smo kaj vse dozori jeseni, prepoznavali zelenjavo, sadje in ostale jesenske plodove. Pripravili smo si kotiček Tržnica, kjer so se lahko otroci vživljali v vlogo branjevke. Pripravljali smo se tudi na Želodkov jesenski piknik, na katerem so otroci imeli svojo stojnico s kostanjem. Z nekaj risbicami za spomin pa smo razveselili tudi g. Šanezija, ki nas je še zadnjič pogostil v svoji slaščičarni. 

 

Dostopnost